MIDO

Koncert zespołu Trio Per Ka w GdańskuZespół Trio Per Ka

Kompozycja trzech perkusistów, trzech różnych charakterów oraz jednej pasji.

Tomasz Myszk, Nikodem Wojtkiewicz oraz Mateusz Zawadzki.

Obywatele jednego kraju i trzech miast Gdańska, Wałbrzycha oraz Warszawy.

Swoją współpracę zapoczątkowali na Gdańskiej Akademii Muzycznej.

Perkusyjna ,,paczka” pierwszy raz w tym składzie zaprezentowała się na Noworocznym Koncercie Charytatywnym organizowanym przez manager zespołu Natalię Chojnowską w styczniu 2015r.

Od tego momentu zespół perkusyjny funkcjonuje jako Trio Per Ka.

Na co dzień pracują i uczą się w Gdańsku ale i nie tylko. Swoje umiejętności szkolą podczas różnych wyjazdów, także zagranicznych. Studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz The Royal Danish Academy of Music w Kopenhadze.

Uczestnicy różnych kursów mistrzowskich prowadzonych przed wybitnych przedstawicieli sztuki perkusyjnej m. in. David Friedman (Niemcy/USA), Carlo Willems (Belgia), Bernhard Wulff (Niemcy), Ignacio Ceballos Martin (Hiszpania), Casey Cangelosi (USA), Marta Klimasara (Polska/Niemcy), Paolo Cimmino (Włochy), Jean-Baptiste Leclere (Francja), She-e Wu (Korea), Theodor Milkov (Grecja) czy Daniella Ganeva (UK).

Miłośnicy sztuki- szeroko rozumianej.

Różne zainteresowania członków zespołu, sprawiają, że jest to energetyczne, pełne niespodzianek Trio. Muzykę interpretują w różny sposób ale z takim samym zaangażowaniem. Planują, pracują, realizują. W swoich perkusyjnych ,,grotach” tworzą, aranżują i przygotowują utwory światowej sławy perkusistów, które można usłyszeć i… zobaczyć podczas widowiskowych koncertów. Swoją muzyczną działalność kierują do wszystkich artystycznych smakoszy, a także tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wejść w świat zaszczepiony muzycznym szaleństwem.

Najbliższy koncert odbędzie się 2.04.2016r. , godz. 20:00 , WSTĘP 15zł

Zespół przygotował dla Państwa szereg niespodzianek . Jedną z nich będzie występ dwóch wokalistek, aktorek fundacji MUSICAMP. Agata Walczak oraz Paulina Wojtowicz.

Panie swoim głosem ,,nie raz” zaczarują nas tego wieczoru !

Przyjdź, zobacz, posłuchaj !

2.04.2016r. godz. 20:00

Gdański Klub Muzyczny Buffet

ul. UL. DOKI 1/145 B

Stocznia Gdańsk

WSTĘP 15zł

Do zobaczenia !

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.