MIDO

Koncert TRIO Per Ka Gdańsk 31 maja 2015

MIDO wspiera młode talenty!

Tym razem serdecznie zapraszamy na koncert, którego jesteśmy partnerem :

Trio Per KA . Młody, prężnie rozwijający się zespół perkusyjny, w skład którego wchodzą : Mateusz Zawadzki, Nikodem Wojtkiewicz oraz Tomasz Myszk, studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Swoją zespołową przygodę rozpoczęli podczas przygotowań do Noworocznego Koncertu Charytatywnego, który miał miejsce w styczniu na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Interesujący, ambitny i dostarczający wielu emocji program przyniósł wielki sukces, co zadecydowało o podjęciu dalszej pracy i oficjalnym przedstawianiu trio jako Trio Per Ka. Zespół na co dzień funkcjonuje na terenie trójmiasta. Tu szkolą swoje umiejętności muzyczne oraz przygotowują program na kolejne wydarzenia. Trio Per Ka to niemalże wybuchowy skład. Szeroki zakres zainteresowań muzyków, ich poczucie humoru i luuźne podejście do poważnych spraw z wielkim sukcesem odbija się w życiu zawodowym co widoczne jest podczas energetycznych, szalonych i dopracowanych koncertów. Najbliższe wydarzenie na którym można usłyszeć zespół odbędzie się 31.05.2015r. o godzinie 18:00 na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Będzie to koncert promujący zespół, na który muzycy przygotowali aranżacje światowej sławy perkusistów, m.in. N.Zivković, B.E.E.Paschal, E.Sammut. Warto wspomnieć, że Trio Per Ka we współpracy z dyrygentem Karolem Kisielem przygotowało  utwór E.Sejourne- ,,Book of Gems”, w którym gościnnie wystąpi zespół wokalny Simultaneo wraz z Chórem Mieszanym.

Koncert będzie miał charakter ekstrawagancki i nietuzinkowy. Światła, mocne kolory, wzory, wyraziste makijaże, dykcja, aktorstwo podkreślą moc i energię całego wydarzenia- bo to co klasyczne nie musi być nudne!

! 31.05.2015r. godz. 18:00, Akademia Muzyczna w Gdańsku !

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.