MIDO

Kolejny koncert Trio Per Ka 18-10-2015 Wejherowo

Trio Per Ka

Zespół Trio Per Ka

Kompozycja trzech perkusistów, trzech różnych charakterów oraz jednej pasji.

Tomasz Myszk, Nikodem Wojtkiewicz oraz Mateusz Zawadzki.

Swoją zespołową przygodę rozpoczęli w styczniu 2015r.

 

Współpracę zespołu zapoczątkował Noworoczny Koncert Charytatywny, który odbył się w styczniu tego roku. Od tego momentu zespół perkusyjny funkcjonuje jako Trio Per Ka. Różne zainteresowania członków zespołu, sprawiają, że jest to energetyczne, pełne niespodzianek Trio. Muzykę interpretują w różny sposób ale z takim samym zaangażowaniem. Planują, pracują, realizują. W swoich perkusyjnych ,,grotach” tworzą, aranżują i przygotowują utwory światowej sławy perkusistów, które można usłyszeć i… zobaczyć podczas widowiskowych koncertów. Swoją muzyczną działalność kierują do wszystkich artystycznych smakoszy, a także tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wejść w świat zaszczepiony muzycznym szaleństwem.

 

Na kolejny koncert zespołu Trio Per KA zapraszamy już w najbliższy miesiąc, 18 października o godzinie 19:00 w ,,Busoli” przy Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie, ul. Sobieskiego 255.

 

Przyjdź, zobacz, posłuchaj !

18.10.2015r. godz. 19:00, ,,BUSOLA” w Wejherowie !

Do zobaczenia !Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.